Urządzenia RFID

5 października 2020
Autor: Aspekt
Czas czytania: 17 minut

Identyfikacja RFID jest możliwa dzięki takim urządzeniom jak czytniki, anteny czy drukarki. Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama narzędzi RFID, które mają zastosowanie na bardzo wielu obszarach. W tym artykule przedstawiamy zestawienie wybranych przez nas urządzeń, które mogą być wykorzystywane w wielu branżach oraz sprawdzają się w różnych warunkach klimatycznych.

Podstawowe urządzenie RFID - czytnik

Czytnik RFID jest jednym z podstawowych elementów każdego systemu opartego na technologii RFID. Jest to urządzenie stacjonarne lub mobilne wyposażone w moduły do transmisji radiowej, wysyłające i odbierające sygnał. Czytniki mogą być zintegrowane z anteną odbierającą sygnał, albo umożliwiać podłączenie anten zewnętrznych.

Czytniki zintegrowane (mobilne):

SKANER HONEYWELL RFID 8690i

Honeywell 8690i RFID

Urządzenie przenośne Honeywell RFID 8690i to kompaktowy, wysokowydajny mini komputer mobilny, który pomaga firmom poprawić wydajność pracy i obniżyć koszty. 8690i usprawnia procesy pracy dzięki swoim funkcjom, ukrytym w jednym małym urządzeniu. 8690i to jedno urządzenie do wielu zastosowań - zastępuje czytnik RFID, skaner i komputer mobilny.

Przenośny mini komputer mobilny 8690i został zaprojektowany na trudne warunki pracy, intensywne użytkowanie i upadki z 0,5 metra (1,6 stopy). Dostępne w wersji 4 lub 12 kieszeniowej ładowarki do urządzeń i akumulatorów zapewniają prostotę obsługi dużych ilości skonsolidowanych zadań.

Branże: Transport, handel detaliczny, produkcja, mroźnie, zarządzanie magazynem

UCHWYT SKANUJĄCY ZEBRA RFD90 RFID UHF

ZEBRA RDF90

Utrawytrzymałe uchwyty skanujące są wodoszczelne, odporne na pył oraz pryskające płyny (klasa szczelności IP65 i IP67), odporne na upadki na beton z wysokości do 1,8 m. Cechuje je rozszerzony zakres temperatur pracy: od -20°C do 55°C. Standardowy zasięg odczytu wynosi 6,7 m lub zwiększony zasięg odczytu 22,9 m. Wbudowana łączność Wi-Fi 6 umożliwia łatwe bezprzewodowe zarządzanie urządzeniami, a łączność Bluetooth 5.3 oraz NFC do parowania umożliwiają łączenie się z obecnie dostępnymi i przyszłymi modelami komputerów mobilnych Zebra oraz smartfonów innych marek.

Zastosowanie: śledzenie bagaży, śledzenie paczek, łańcuch chłodniczy, stany magazynowe surowców, śledzenie rurociągów/obiektów użyteczności publicznej, śledzenie pracy w toku, śledzenie przedmiotów w transporcie zwrotnym, kompletowanie zestawów, łańcuch dowodowy, kontrola personelu

Branże: transport, sektor produkcji, systemy lokalizacji

UCHWYT SKANUJĄCY RFD40 RFID UHF

Uchwyt_skanujący_RFID_RFD40_UHF_Standard

Uchwyty skanujące charakteryzuje najlepsza w branży szybkość odczytu ponad 1300 znaczników na sekundę, poprawiona ergonomia i większa pojemność baterii (7000 mAh). Łatwo łączy się z obecnie dostępnymi oraz przyszłymi komputerami mobilnymi marki Zebra za pośrednictwem bezpośredniego połączenia eConnexTM lub bezprzewodowo za pośrednictwem łącza Bluetooth 5.3 (dotyczy modeli Premium i Premium Plus). Pierwsza w branży łączność Wi-Fi 6 umożliwia łatwe, bezprzewodowe zarządzanie urządzeniami (dotyczy modeli Premium i Premium Plus).

Zastosowanie: okresowe zliczanie towaru, zarządzanie zapasami, zarządzanie magazynem, zarządzanie zapleczem sklepu, mobilne rozliczenia, kontrola biletów, karty lojalnościowe, identyfikacja i śledzenie pacjentów i personelu, podawanie leków, monitorowanie i zarządzanie w aptekach

Branże: handel detaliczny, turystyka, gastronomia i organizacja imprez, ochrona zdrowia

TERMINAL RFID ZEBRA MC3390R

ZEBRA MC3390

Terminal Zebra MC3390R to ręczny czytnik RFID o dalekim zasięgu. Działa w oparciu o bardzo wydajny i szybki system operacyjny Android 7.0 oraz posiada sześciordzeniowy procesor Qualcomm 8056 1,8 GHz. Charakteryzuje się lekką, ergonomiczną obudową i wzmocnioną konstrukcją, dzięki której przystosowany jest do pracy w ekstremalnych warunkach. Ponadto posiada najlepszy w tej klasie zasięg odczytu.

Zastosowanie: zarządzanie zapleczem/magazynem, weryfikacja/aktualizacja cen, przyjmowanie towaru w sklepach, kompletacja zamówień i składowanie, aplikacje sterowane głosowo, zarządzanie placami przeładunkowymi, zarządzanie zapasami, uzupełnianie zasobów linii produkcyjnych.

Branże: handel detaliczny, sektor produkcji zarządzanie magazynem.

TERMINAL RFID ZEBRA MC3330xR

ZEBRA MC3300

Urządzenie to cechuje sprawdzona, lekka budowa i ergonomiczny kształt oraz wysoka wydajność odczytu znaczników RFID. Model ten wyposażony jest w architekturę opartą na systemie Android, duży ekran dotykowy, fizyczną klawiaturę, ultraszybki procesor, wbudowany czytnik NFC i o 35% większą pojemność baterii. Wzmocniona konstrukcja zapewnia maksymalne wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy.

Zastosowanie: inwentaryzacje/okresowe zliczanie towaru, automatyczne uzupełnianie towaru, przyjmowanie towaru / kontrola strat, realizacja zamówień w sprzedaży wielokanałowej, wyszukiwanie artykułów, zarządzanie zasobami i śledzenie zasobów, zarządzanie zasobami, zapasy aptek i laboratoriów 

Branże: ochrona zdrowia, handel detaliczny, turystyka, gastronomia i organizacja imprez

CZYTNIK RFID RFD8500

ZEBRA RDF8500.png

Urządzenie RFD8500 pozwala rozszerzyć funkcjonalność wybranych tabletów oraz smartfonów o technologię skanowania znaczników RFID UHF i kodów kreskowych 1D/2D. Dzięki łączności Bluetooth można sparować uchwyt skanujący z urządzeniem mobilnym. Imager SE4710 zapewnia natychmiastową rejestrację dowolnego drukowanego lub elektronicznego kodu kreskowego 1D/2D.Dzięki wytrzymałej baterii zapas zasilania wystarczy na całą zmianę, nawet przy intensywnym używaniu urządzenia.

Branże: transport, handel detaliczny, zarządzanie magazynem

CZYTNIK RĘCZNY RFID HONEYWELL IP30

 IP30 Honeywell.jpg

IP30 to czytnik RFID dalekiego zasięgu będący nakładką z rączką do mobilnych terminali Honeywell. Jest przystosowany do użytku zarówno w środowisku przemysłowym, jak i korporacyjnym. Charakteryzuje się niską wagą, ergonomiczną budową i dużą wytrzymałością w najbardziej wymagających środowiskach pracy: wytrzymuję temperaturę od -15 do 50°C oraz jest odporny na wilgotność nawet do 95%.

Zastosowania: obsługa terenowa, sektor magazynowy, zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa, zarządzanie zapasami w handlu detalicznym i przedsiębiorstwach.

Branże: handel detaliczny, sektor produkcji, mobilna praca w terenie.

 

MINIATUROWY CZYTNIK RFID UHF DATALOGIC DLR-BT001

RFID UHF DATALOGIC DLR-BT001.jpg

RFID UHF Datalogic DLR-BT001 to kieszonkowy czytnik RFID do użytku mobilnego. Komunikuje się z dowolnym urządzeniem przenośnym lub komputerem poprzez Bluetooth lub USB, ma także wbudowaną pamięć, dzięki czemu przechowuje nawet do 4000 kodów RFID. Charakteryzuje go wysoka wydajność i dłuższa żywotność baterii.

Zastosowanie: inwentaryzacje, systemy magazynowe, sprzedaż, wsparcie dla pracy handlowca lub serwisanta.

Branże: handel detaliczny

Czytniki niezintegrowane (stacjonarne):

CZYTNIK RFID ZEBRA FX9600

RFID UHF ZEBRA FX9600.jpg

Czytnik FX9600 pozwala na podłączenie od 4 do 8 anten i jest niezwykle wydajny. Wysoka czułość zapewnia najwyższą dokładność i większy zasięg odczytu, nawet przy dużej liczbie sygnałów radiowych. Charakteryzuje się przystosowaniem do użytkowania w trudnych warunkach w których występuje kurz, brud i wahania temperatury.

Zastosowania: pojemniki i palety o dużej pojemności sprawiające problemy, materiały z dużą zawartością metalu lub płynów, duże terminale przeładunkowe.

Branże: sektor produkcji, zarządzanie magazynem.

CZYTNIK RFID ZEBRA FX7500

RFID UHF ZEBRA FX7500.jpg

Jest to wysokiej jakości czytnik RFID UHF pozwalający na podłączenie od 2 do 4 anten. Posiada zaawansowaną technologię radiową RFID, która zapewnia większą prędkość i dokładność odczytu danych oraz stały poziom wydajności. Charakteryzuje się duża odpornością na trudne warunki klimatyczne, atrakcyjną obudową o niewielkich wymiarach oraz łatwym montażem.

Zastosowania: rozległe przestrzenie otwarte, zastosowania klasy biznesowej

Branże: zarządzanie magazynem, handel detaliczny, sektor produkcji, transport.

CZYTNIK RFID ZEBRA ST5500

Zebra ST5500

Czytnik ST5500 zapewnia wiedzę na temat kierunku ruchu zasobów w czasie przemieszczania się ich przez zakład, dokąd zmierzają zasoby, ułatwia śledzenie ich lokalizacji oraz zapobieganie kradzieżom. Dzięki elastycznym opcjom montażu, umożliwiającym instalację na ścianie lub podwieszenie pod sufitem, czytnik można zainstalować w praktycznie każdym środowisku.

Zastosowania: monitorowanie przepływu zapasów w głównych punktach wejścia/wyjścia, śledzenie artykułów przechodzących przez dowolny punkt przejściowy na terenie placówki

Branże: zarządzanie magazynem, handel detaliczny, sektor produkcji

CZYTNIK RFID DATALOGIC DLR-DK001

Datalogic DLR DK001

Czytnik biurkowy RFID UHF DLR-DK001 jest niewielkim na biurkowym czytnikiem RFID UHF ze zintegrowaną anteną do zastosowań o krótkim i średnim zasięgu. Czytnik jest zasilany i sterowany bezpośrednio za pomocą kabla USB i odczytuje tagi RFID EPC Global Class1 Gen2 UHF. Posiada zasięg dochodzący do 90 cm.

Zastosowania: systemy lojalnościowe, systemy sprzedaży, śledzenie dokumentów, wydawanie przepustek w systemach kontroli dostępu

CZYTNIK RFID DATALOGIC DLR-PR001

Datalogic DLR PR001

DLR-PR001 to czytnik dalekiego zasięgu UHF z GPRS. Cechuje go znakomita wydajność odczytu RFID, moc obliczeniowa i możliwości komunikacyjne. Czytnik jest zoptymalizowany pod kątem instalacji portalowych i oferuje pełną moc dla 16 anten, zarządzanie trybem gęstego czytnika Gen 2 i wysoką szybkość odczytu.

Zastosowania: aplikacje portalowe, automatyzacja w sklepie (inteligentne półki, smart wyświetlacze), tunele RFID, automatyzacja fabryki, systemy kontroli dostępu

CZYTNIK RFID HONEYWELL IF2B

HONEYWELL IF2B

Honeywell IF2B to kompaktowy, ekonomiczny czytnik sieciowy

zaprojektowany do obsługi różnorodnych zastosowań RFID zarówno w przedsiębiorstwach, jak i

środowiskach przemysłowych, które wymagają skalowalnego systemu RFID o niskim koszcie za punkt odczytu.

Dzięki małej i lekkiej, ale wytrzymałej obudowie, IF2B nadaje się do prawie każdego środowiska.

Zastosowania: przemysłowe operacje magazynowe i produkcyjne, środowiska korporacyjne do zastosowań związanych z zarządzaniem zasobami i zapasami.

Zapytaj o szczegóły

Narzędzia RFID - Anteny

Anteny RFID UHF współpracują z czytnikami wielokanałowymi bliskiego i dalekiego zasięgu o różnym zysku i kierunkowości. Anteny RFID są dobierane do konkretnego czytnika, a stosowane są głównie wtedy, kiedy system wymaga większej ilości punktów odbioru danych.

ANTENA RFID HONEYWELL IA33D / IA33E

RFID IA33D IA33E OD HONEYWELL.jpg

Anteny IA33D i IA33E to idealne rozwiązanie dla dużych magazynów. Zostały zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom wózka widłowego. Idealnie sprawdzają się w trudnych warunkach, ponieważ są odporne na wstrząsy i upadki. Dzięki modułowemu podejściu komórki antenowe są wymienne, co pozwala na szybką wymianę uszkodzonych części.

Zastosowania: montaż na wózkach widłowych, warunki utrudniające odczyt RF.

Branże: zarządzanie magazynem

ANTENA RFID ZEBRA AN440

 RFID AN440 ZEBRA.jpg

Wysokowydajna antena obszarowa RFID AN440 to uniwersalna antena obszarowa umieszczona w eleganckiej, wytrzymałej obudowie. Urządzenie zapewnia bardzo duży zasięg odczytu nawet w odległych i trudnych warunkach. Oprócz szerokiego pola odczytu antenę charakteryzuje także błyskawiczna konwersja sygnału radiowego, co pozwala na szybką i dokładną rejestracje danych.

Zastosowanie: montaż na sufitach i ścianach w celu uzyskania optymalnych stref odczytu wokół półek, przejścia i wąskie gardła magazynowe, pasaże, bramy i przenośniki, warunki utrudniające odczyt RF.

Branże: zarządzanie magazynem, produkcja przemysłowa, mobilna praca w terenie.

ANTENA RFID ZEBRA AN480

ZEBRA AN480

Jest to antena jednoportowa, którą można wykorzystać na niemal każdym światowym rynku do obsługi najróżniejszych zastosowań w przedsiębiorstwie: od hal produkcyjnych i magazynów po bramy rozładunkowe.

Zastosowanie: montaż na sufitach i ścianach w celu uzyskania optymalnych stref odczytu wokół półek, przejścia i wąskie gardła magazynowe, pasaże, bramy i przenośniki, warunki utrudniające odczyt RF

Branże: zarządzanie magazynem, sektor produkcji, mobilna praca w terenie, transport

ANTENA RFID ZEBRA AN510

ZEBRA AN510

AN510 to płaska antena 10in×10in o bardzo niskim profilu. Zapewnia wszechstronność i wydajność, jakie są niezbędne, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom przedsiębiorstw zależnym od warunków i zastosowań.

Zastosowanie: punkty sprzedaży poza budynkiem, bramy rozładunkowe, sufity i ściany, chłodnie i ciężarówki chłodnicze, rozwiązania do śledzenia bagażu

Branże: handel detaliczny, zarządzanie magazynem, sektor produkcji

ANTENA RFID ZEBRA AN610

ZEBRA AN610

Antena AN610 doskonale nadaje się do montażu na ścianach, w przejściach, pod ladą, na ladzie jako podkładka RFID, na półkach, przy kasach lub w ekspozytorach na końcach regałów, np. w aranżacjach wystawy jubilerskiej.

Zastosowanie: handel detaliczny, zarządzanie magazynem

ANTENA RFID ZEBRA AN620

ZEBRA AN620

AN620 to większa z płaskich anten o bardzo niskim profilu, przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Zastosowanie: kasy i ekspozytory na końcach regałów, montaż pod ladą lub na ladzie jako podkładka RFID, montaż na sufitach i ścianach w celu uzyskania optymalnych stref odczytu wokół półek, budynki zakładów produkcyjnych

Branże: handel detaliczny, zarządzanie magazynem, sektor produkcji

ANTENA RFID ZEBRA AN720

ZEBRA AN720

AN720 to kompaktowa antena RFID zaprojektowana z myślą o zastosowaniach wewnątrz i na zewnątrz budynków, odporna na uderzenia i wibracje.

Zastosowanie: punkty sprzedaży poza budynkiem, bramy rozładunkowe, montaż na sufitach i ścianach w celu uzyskania optymalnych stref odczytu wokół półek

Branże: handel detaliczny, sektor produkcji, zarządzanie magazynem

Zapytaj o szczegóły

Urządzenia RFID - Drukarki

Drukarki RFID służą do drukowania i programowania etykiet RFID. Stosuje się je między innymi do: drukowania etykiet identyfikacyjnych, inwentaryzacyjnych, logistycznych oraz znakowania produkcji, towarów, wyposażenia i dokumentacji.

DRUKARKA RFID ZEBRA ZD621R

ZEBRA ZD621R

Drukarka ZD621R, bazująca na zaletach starszego, sprawdzonego i popularnego modelu ZD500R, oferuje najlepsze w swojej klasie funkcje oraz elastyczność dostosowywania do przyszłych potrzeb, niezbędne do wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji do druku i kodowania RFID na najwyższym poziomie.

Zastosowanie: znakowanie wyjątków w sklepach detalicznych, śledzenie odzieży i towaru, śledzenie daty ważności, zarządzanie wycofywaniem produktów spożywczych z rynku ze względów bezpieczeństwa, materiał i próbki i laboratoryjne, identyfikacja pacjentów, produkcja w toku, śledzenie dokumentów, opaski RFID na rękę

Branże: ochrona zdrowia, handel detaliczny, sektor produkcji, turystyka, gastronomia i organizacja imprez

DRUKARKI PRZEMYSŁOWE RFID ZEBRA Z SERII ZT600

ZEBRA ZT610

Drukarki serii ZT600 zostały zaprojektowane pod kątem zapewniania wyjątkowej jakości druku w najtrudniejszych nawet warunkach pracy w środowisku przemysłowym, dzięki czemu praktycznie eliminują przestoje spowodowane awarią drukarki. Trwała, wykonana w całości z metalu obudowa tych urządzeń jest odporna na działanie skrajnych temperatur, kurzu, pyłu, odprysków i odłamków, wilgoci oraz innych niekorzystnych czynników.

Zastosowanie: wysyłka i przyjmowanie towaru, śledzenie produkcji w toku, zarządzanie dokumentami oraz dokumentacją pacjentów, oznaczenia identyfikacyjne produktów/numery seryjne, zarządzanie zapasami, śledzenie zasobów, przeładunek, etykiety odbiorcze/etykiety składowania, kompletacja zamówień/pakowanie

Branże: sektor produkcji, transport, ochrona zdrowia

DRUKARKI ZEBRA ZT400 I ZT411

ZT400 I ZT411 ZEBRA

Jest to seria przemysłowych drukarek etykiet RFID. Wersja ZT411 przystosowana jest do druku i kodowania znaczników do powierzchni metalowych. Drukarki z tej serii zapewniają wysoką wydajność druku i są bardzo łatwe w obsłudze dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu.

Zastosowania: dystrybucja, wysyłka i przyjmowanie towaru, śledzenie produkcji w toku, zarządzanie dokumentami oraz dokumentacją pacjentów, obsługa zaplecza, znakowanie zgodności, oznaczenia identyfikacyjne produktów/numery seryjne, znakowanie zabezpieczające, etykiety na próbki/laboratoryjne/apteczne, przeładunek.

Branże: handel detaliczny, ochrona zdrowia, sektor produkcji, transport, zarządzanie magazynem

DRUKARKA RFID ZEBRA ZD500R

RFID ZD500R ZEBRA.jpg

Drukarka ZD500R to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie. Drukuje etykiety z kodem kreskowym i jednocześnie programuje umieszczone w nich chipy RFID. Drukarka umożliwia zarówno druk termiczny, jak i termotransferowy oraz obsługuje chipy dostarczane przez wszystkich wiodących dostawców.

Zastosowania: zastosowania średnionakładowe, wymiana uszkodzonych lub zagubionych etykiet na poziomie poszczególnych sztuk, znakowanie zwrotów na terenie sklepu, śledzenie próbek, opaski RFID na rękę

Branże: Handel detaliczny, ochrona zdrowia, transport

DRUKARKA MOBILNA RFID ZEBRA ZQ630

ZEBRA ZQ630

Model ZQ630 RFID dopełnia serię drukarek Zebra ZQ600 – cechują go dodatkowe zaawansowane technologie i innowacyjna budowa, które nadają produktywności, prostocie obsługi i łatwości zarządzania zupełnie nowy wymiar. Drukarka ta pozwala oszczędzać czas, ograniczać liczbę błędów i pomyłek i z łatwością, bezpośrednio na miejscu drukować i kodować etykiety i znaczniki RFID.

Zastosowania: etykiety RFID na skrzynie i palety, etykiety RFID do oznaczania wyjątków/na wymianę

Branże: zarządzanie magazynem, sektor produkcji, transport, handel detaliczny

DRUKARKI MOBILNE ZEBRA Z SERII ZQ500

ZQ500 Zebra

Drukarki z serii ZQ500 zapewniają szybki druk wysokiej jakości. Najnowsze modele dostępne w tej serii (ZQ511 i ZQ521) posiadają najnowocześniejsze funkcje, które umożliwiają zwiększenie produktywności. Drukarki z tej serii zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać nawet najbardziej intensywne użytkowanie i są odporne na takie czynniki jak wstrząsy i uderzenia. Charakteryzują się wygodą użytkowania, elastycznością zastosowań oraz są proste w obsłudze.

Zastosowania: usługi w terenie, dostawy do sklepów, etykiety bagażowe linii lotniczych, usługi pocztowe i kurierskie, etykietowanie palet, pakowanie/składowanie/przeładunek, znakowanie zasobów, znakowanie na poziomie palety, odczyt liczników za energię elektryczną, wezwania elektroniczne, mandaty za nieprawidłowe parkowanie, logistyka w sektorze obrony, śledzenie produktów w łańcuchu dostaw żywności.

Branże: transport, sektor produkcji, handel detaliczny, turystyka, gastronomia i organizacja imprez.

DRUKARKI HONEYWELL PM43 I PM43C

HONEYWELL PM43 I PM43C.jpg

Honeywell PM43/43c to drukarki etykiet, które idealnie sprawdzą się między innymi w centrach dystrybucyjnych, magazynach oraz liniach produkcyjnych. Drukarki z tej serii posiadają ekrany LCD służące do personalizowania ustawień oraz metalową konstrukcję, która pozwala na instalację w trudno dostępnych miejscach. Charakteryzują się szybką i mało awaryjną pracą.

Zastosowania: trudne środowisko przemysłowe, dystrybucja, wysyłka i przyjmowanie towaru, śledzenie produkcji w toku.

Branże: zarządzanie magazynem, sektor produkcji, centra dystrybucyjne.

DRUKARKA ETYKIET HONEYWELL PX4I

HONEYWELL PX4I.jpg

Honeywell EasyCoder PX4i to przemysłowa drukarka termotransferowa oferująca zadruk etykiet. Urządzenie nie wymaga podłączania do komputera lub innego urządzenia zewnętrznego, ponieważ ma wbudowany wyświetlacz LCD oraz klawiaturę. Drukarkę charakteryzuje wytrzymała konstrukcja. Ponadto mechanizm drukujący jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu gwarantuje ciągłą pracę przez długie lata.

Zastosowania: trudne środowisko przemysłowe, dystrybucja, wysyłka i przyjmowanie towaru, śledzenie produkcji w toku, oznakowanie towaru.

Branże: zarządzanie magazynem, sektor produkcji.

Zapytaj o szczegóły

Narzędzia RFID - Bramki

Automatyczne bramki skanujące Rewista Gate Control pozwalają na automatyczną rejestrację przepływu towarów, opakowań, kontenerów, palet, jak i osób bez potrzeby ręcznego skanowania czy liczenia. Automatyzacja odczytów minimalizuje błędy i pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Bramki są w pełni mobilne, wymagają jedynie źródła zasilania.

REWISTA GATE CONTROL

Rewista Gate Control RFID

 

Bramki samoskanujące Rewista Gate Control pozwalają na śledzenie ruchu materiałów, produktów, opakowań, skrócenie procesu załadunku, minimalizację błędów w załadunkach, identyfikację produktu z pełnym wglądem w historię jego "życia”, kontrolę przemieszczania się osób, minimalizację strat m. in. w towarze/pojemników do kompletacji.

Więcej o automatycznych bramkach RFID -> ULOTKA

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat wyżej wymienionych urządzeń lub poznać inne rozwiązania RFID skontaktuj się z nami! Chętnie przedstawimy Ci całą ofertę specjalistycznych narzędzi RFID oraz pomożemy wdrożyć ten system w twojej firmie.

Więcej informacji znajdziesz na www.rfid.net.pl

---

Skontaktuj się z nami:

+48 32 388 08 60
handlowy@aspekt.net.pl

 

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.