Aspekt Sp. z o.o. wśród laureatów Gazeli Biznesu 2023!

28 grudnia 2023
Autor: Aspekt
Czas czytania: 1 minuta

Gazele Biznesu dla Aspekt.png

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasza firma, Aspekt Sp. z o.o., została wyróżniona w 24. edycji prestiżowego rankingu "Gazele Biznesu 2023", publikowanego przez renomowany dziennik "Puls Biznesu".

To dla nas nie tylko wielki zaszczyt, ale przede wszystkim potwierdzenie efektywności naszej ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości.

Ranking "Gazele Biznesu" od lat identyfikuje i nagradza najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce. Kryteria selekcji opierają się na przejrzystych i obiektywnych zasadach, które podkreślają stabilność finansową, uczciwość biznesową oraz ciągły rozwój. Bycie częścią tego zacnego grona to dla nas nie tylko powód do dumy, ale także motywacja do dalszego rozwoju i udoskonalania naszych usług.

Więcej informacji o rankingu znajdą Państwo na stronie Gazele Biznesu.

Dziękujemy naszym klientom, partnerom i pracownikom za wsparcie i zaufanie, które są fundamentem naszego sukcesu. Razem tworzymy historię sukcesu Aspekt Sp. z o.o.!

gazele 2023 certyfikat.webp

Powiązane tematy:

diamenty.png
Niezwykle miło nam poinformować, że Aspekt znalazł się już po raz trzeci w zacnym gronie laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa”.
www_diamenty_forbesa_2021.png
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Aspekt została kolejny raz wyróżniona „Diamentem Forbesa 2021”. Diamenty Forbesa to zestawienie najszybciej rozwijających się polskich firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które…
Diament_Forbes_2020.png
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Aspekt Sp. z o.o. została wyróżniona wysokim miejscem w prestiżowym rankingu - "Diamenty Forbesa 2020”. Ranking przygotowany przez Bisnode Polska wspólnie z redakcją miesięcznika Forbes wskazuje firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat najszybciej…
Gazele_Biznesu.png
Aspekt Sp. z o.o. dołączył do prestiżowego grona najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw sektora MŚP za sprawą tytułu Gazeli Biznesu 2019. 20. edycja rankingu została stworzona na podstawie analizy wyników finansowych za lata 2016 - 2018. Klasyfikowana była zaskakująco duża liczba 4675…

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.